فایل word مقاله تعیین اولویتهای سرمایه گذاری در بخشهای اقتصادی استان ایلام با استفاده از تشکیل جدول داده #8211; ستانده استان به روش گریت (GRIT)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل word مقاله تعیین اولویتهای سرمایه گذاری در بخشهای اقتصادی استان ایلام با استفاده از تشکیل جدول داده #8211; ستانده استان به روش گریت (GRIT) :

فایل word مقاله تعیین اولویتهای سرمایه گذاری در بخشهای اقتصادی استان ایلام با استفاده از تشکیل جدول داده #8211; ستانده استان به روش گریت (GRIT) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است, در پاییز 1388 در اقتصاد کشاورزی و توسعه از صفحه 19 تا 41 منتشر شده است.
نام: تعیین اولویتهای سرمایه گذاری در بخشهای اقتصادی استان ایلام با استفاده از تشکیل جدول داده – ستانده استان به روش گریت (GRIT)
این مقاله دارای 23 صفحه می‌باشد, که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله جدول داده – ستانده
مقاله روش GRIT؛ اولویتهای سرمایه گذاری
مقاله فناوری سرمایه بر و کاربر

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: حکمت بهرام
جناب آقای / سرکار خانم: رحمتی داریوش

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
استان ایلام از جمله استانهای بسیار محروم است به گونه ای که از لحاظ شاخصه ای توسعه یافتگی در رده پایین استان های کشور قرار دارد. بنابراین لازم است که با برنامه ریزی صحیح, بخشهای اقتصادی رونق بخشِ توسعه استان شناسایی گردند و روی این بخشها سرمایه گذاری شود. برای بررسی ارتباطات بی نبخشی از جدول داده ستانده منطقه ای که به روش گریت (GRIT) استخراج شده, استفاده گردیده است. پس از تشکیل جدول داده – ستانده, با استفاده از ضرایب فزاینده اشتغال نوع اول و دوم و ضرایب فزاینده درآمدی نوع اول و دوم و همچنین ضرایب نسبی سرمایه بر و کاربر بودن بخشها, اولویت سرمایه گذاری بخشهای اقتصادی استان در سال 1383 مشخص شد. نتایج نشان می دهد که اولویت سرمایه گذاری در بخشها به ترتیب به بخشهای صنایع مواد غذایی و آشامیدنی و دخانیات, محصولات کانی غیرفلزی, محصولات اساسی فولاد و ذوب آهن و کشاورزی اختصاص دارد.

لینک کمکی